Illustration

Liberty School - приватна школа в Харкові

Загальноосвітня приватна школа в Харкові. 0-12 класи, ліцензія МОН. До 15 учнів у класі.

Вечірня школа

Для учнів, які перебувають за кордоном та планують розпочати навчальний рік в місцевих школах країн перебування, але планують повернення до України, діє формат "вечірня школа":● 2-3 онлайн уроки 3 рази на тиждень у другій половині дня ● скорочена інтенсивна програма (математика, інтегрований курс української мови та літератури, історія України/ англійська мова).
Цей формат дозволяє:● зберегти атестацію за українською програмою ● зберегти рівень знань ● повернутися до навчання в Україні в будь-який момент

Переваги приватної онлайн школи Liberty School

icon

Власна онлайн платформа

icon

Виконання Державного стандарту освіти

icon

Підготовка до ЗНО, TOEFL, IELTS, SAT та вступу до закордонних ВИШів

icon

Можливість отримання атестату американської школи

icon

Поглиблений рівень IT

icon

Ускладнена математика

icon

Zoom уроки за повним розкладом

icon

Уроки англійської з нейтів спікером

icon

Збільшений обсяг іноземних мов

icon

Авторські навчальні дисципліни: Data Science, Business & Leadership, Engineering

icon

Виконання домашнього завдання у школі для 0-4 класів

Про нас

Загальноосвітня приватна онлайн школа I-III ступенів. Ми орієнтовані на виховання вільної інтелектуально розвиненої особистості учнів та маємо досвід інноваційних перетворень на ринку освітніх послуг м.Харкова.

● Liberty school - навчальний простір, де є всі можливості для розвитку студента: демократичні цінності, високий рівень академічних вимог, система менторства. ● Навчання за повним розкладом живих уроків у Zoom за посібниками, рекомендованими МОН, доповнюється авторськими курсами та дисциплінами.
● Онлайн платформа, на якій знаходяться та постійно оновлюється: навчальні матеріали, презентації до нових тем та додаткова література, легко допомагає учням, які пропустили заняття, самостійно опанувати теми уроків або повторити пройдене.
● Власний брендований мобільний додаток дає змогу учням і батькам, з будь-якого гаджету: бачити розклад та теми уроків; виконувати домашне завдання; отримувати коментарі щодо навчання студентів, їх успішності та поведінки; мати додатковий канал комунікації з викладачами; слідкувати за шкільними подіями та новинами; здійснювати платежі та розрахунки. ● У кожному онлайн класі навчається до 15 учнів. Для підвищення академічних досягнень та виділення принципу суб'єктності у нашій школі діє система менторства, це допомагає учням розвивати особисті якості, формувати індивідуальність та зосередитись на саморозвитку, цілях, амбіціях.
● За кожним класом закріплен ментор, який допомогає новим студентам адаптуватися та сприяє комфортному й безпечному надходженню учнів.
● Комунікація в школі будується на принципах ненасильницького спілкування, довіри та підтримки всіх учасників навчального онлайн процесу.

Освітній процес здійснюється з використанням навчальних програм, задовольняючих вимоги державного стандарту. Вони включають цікаві авторські матеріали. Маємо власну навчальну платформу, на якій знаходиться більше 6750 інтерактивних розробок уроків, інтегруючих традиційні та інноваційні методи навчання з опорою на практику. Їх використання перетворює навчальний процес у захоплюючу пошуково-дослідницьку діяльність. 
Активно включаємо проєктний менеджмент у навчальну діяльність. Щомісяця стартують нові проєкти різних тематик, розроблені на основі світових практик. Навчання дітей відбувається у невеличких класах, наповнюваністю до 15 школярів.Для поліпшення якості викладання предметів в освітній процес інтегрована система менторства. Однією з цікавинок навчального закладу є мотиваційна система кепсів (внутрішньої валюти), розроблена на основі менеджменту. Кожен студент має змогу заробляти кепси, що ілюструють індивідуальні досягнення та зусилля школяра на різних етапах навчання і в різних видах діяльності. В кінці року або півріччя зібрані монети обмінюють на винагороду. Це може бути або матеріальне заохочення або емоційне.
Навчання в Liberty School Kharkiv має свої переваги: поглиблене вивчення англійської мови (п'ять разів на тиждень), акцент на IT-технологіях, вивчення математики з опорою на практику, активне використання проєктного менеджменту.

Illustration

Шкільні дисципліни

Heading photo

Computer Sciences

Computer Sciences – навчаємо студентів на рівні вільних користувачів IT, що актуальні сьогодні та стануть у нагоді у майбутньому. З азів до професійних інструментів, з 1 по 12 клас учні опановують теми :
● від будови комп'ютера до створення мобільних додатків та ігор;● від базових навичок програмування до 3D моделювання та 3D анімаці;● Інтернет-безпека;● створення власних сайтів, каналів та блогів;
Поняття на сфери в яких уміння та навички, отримані в процесі проходження курсу, студенти щодня використовують у повсякденному житті.
Знання отримані на уроках Computer Science стануть у пригоді в процесі опанування інших курсів, проходження тестів, створення мультимедійних презентацій, міждисциплінарних та власних проєктів.

Heading photo

Math

Математика навколо нас! Навчальний процес побудований на основі реальних кейсів: вимірювання, обчислення, міркування, формування теорій. Все аби зробити процес опанування науки цікавим та релевантним для студентів. Математичні знання учні використовують для рішення актуальних задач. Обчислюються швидкість руху дрона, вартість будування готельного комплексу, кількість пасажирів на борту лайнера, період розкладання у ґрунті різних відходів, час знаходження супутника на орбіті, курси крипловалют. 

Проектний менеджмент

Всі базові фундаментальні дисципліни тісно пов'язані з сучасними і майбутніми технологіями, а активна проєктна діяльність зміцнює зв’язок навчального процесу з життям.Проектне навчання у Liberty School є особисто орієнтованим - форма та презентація залежить виключно від здібностей та навичок студентів, від досвіду та способу мислення й, навіть, типу їх темпераменту.
Ми використовуємо безліч дидактичних підходів:
🔹навчання в справі
🔹незалежні заняття
🔹спільне навчання
🔹мозковий штурм
🔹рольову гру
🔹дискусію та дебати
🔹командне навчання
🔹індивідуальну роботу

Heading photo

English

У Liberty School основна іноземна мова - англійська. Мета школи - навчити володіти на рівні С1-С2. Наші студенти опановують мову 5 разів на тиждень в рамках основної програми. Також англійська мова присутня в темах інтегрованого уроку Human & World, у історичних презентаціях та STEAM проєктах.

Ми вчимо англійську з тими, хто на ній міркує! Щотижня усі студенти, починаючи з 3го класу, спілкуються з netive speaker. Легка й невимушена атмосфера уроків дає сильний старт для вивчення сучасної англійської, допомагає зняти мовні бар'єри та гарантує цілковите занурення у мовне середовище.

German

Кожного року близько 15-18 мільйонів людей починають вивчати цю європейську мову, а наші студенти, як другу іноземну, опановують вже з 3го класу! Наш випускник має володіти німецькій на рівні В1-В2. Що додасть можливостей вступу до європейських ВНЗ, та мати в деяких країнах, наприклад, у Німеччині, безкоштовне навчання.

Chinese

Перша мова світу за кількістю мовців — понад 1,2 мільярда осіб, а це 34% населення Землі. Китай - це найшвидше зростаюча економіка світу та колиска однієї з найвеличніших культур планети.
Тому не дивно, що володіння китайською мовою - безперечно одна з найбільш затребуваних компетенцій 21 століття.
Ми спростовуємо міф про те, що вивчати китайську складно та розпочинаємо цю захоплюючу пригоду з 3 або 5 класу!
Опановуючи іноземні мови наші учні вивчають культуру, звичаї, менталітет і навіть історію різних країн, збагачуючи власний світ, розширюючи можливості та грані саморозвитку.

Авторські дисципліни приватної школи Liberty School

Heading photo

Human & World

Дисципліна, яка розповідає студентам про все на світі. Про речі та події, що відбуваються навколо кожну мить, про феномени, що оточують, про реальні кейси сьогодення, про сучасний етап розвитку людства. Факти, роздуми, завдання, проєкти. 
Занурюючись у навчання на інтегрованих уроках Human & World студенти:● вивчають історичні, культурні, економічні, соціальні сфери життя усього людства.● отримують уявлення про XXI століття в усіх його суперечних та яскравих кольорах, та, навіть, вчаться прогнозувати майбутнє.● здобувають функціональні, інтелектуальні та соціальні компетентності.
Наприклад, залежно від віку, у цьому році ми вивчали Хвилі:● Незвичайні звичаї народів світу● Нафтогазова інфраструктура● Ігрова індустрія● Управління будинком. ОСББ● Послуги В2В● Надзвичайні фізичні явища● Музеї та галереї світу● Світова злочинність● Суд● Природоохоронні, громадські та благодійні організації● Роботи● Генна інженерія● Колонізація Марсу

Heading photo

Business, Career & Leadership

● Наші учні проходять шлях від піраміди потреб Маслоу до різновидів ресурсів ● Розглядають кейси з власного життя та дізнаються про різну поведінку споживача, створюють профіль клієнта (personas)● Знайомляться із законом попиту та пропозиції на ринку● Розглядають поняття економічних ресурсів, потрібних для реалізації проєкту● Аналізують криві попиту та пропозиції та що впливає на їх рух● Вивчають ринок праці та приклади бізнес-партнерства● Опиняються у ролі роботодавців, що проводять співбесіду майбутніх працівників● Акцентують увагу на соціальному аспекті кожного бізнесу та на соціальній рекламі● Моделюють ситуації придбання різних форм власностіта багато-багато іншого
➕ по кожній з тем обов’язкова англійська лексика!
Основи бізнесу, фінансової грамотності, розвиток особистого потенціалу, практичне мислення та лідерство - підлітки навчаються на вирішенні завдань, реальних кейсах, сучасних моделях, своїх помилках, успіхах та перемогах. Реалізуючи власні проєкти, працюючи у командах, отримуючи менторську підтримку, студенти здобувають неоціненний досвід майбутніх звершень у суспільстві та глобальному світі.

Data Science

Курс, на якому студенти отримують знання про валютний ринок Forex та основи торгівлі валютами, вчаться управляти задачами на платформі Trello, опанують професію фінансового аналітика на прикладі вивчення валютних ринків, критеріїв заробітку за допомогою криптовалют.
Результатом командної роботи буде публічний захист своєї презентації з проведеної роботи купівлі-продажу окремої пари валют, обмін думками між конкурентами та як особливе заохочення «cash» (готівка), отримання прибутку для своєї команди.

Heading photo

Environmental technology

Одним із центральних завдань курсу є вироблення у здобувачів освіти розуміння того, що теплота та електрична енергія не лише забезпечують комфорт проживання, але є цінними ресурсами, які не можуть бути дешевими і будуть дорожчати й надалі. Тому, щоб менше платити, треба менше споживати. Не менш важливим завданням, є роз'яснення студентам необхідності заощадження енергетичних ресурсів для збереження клімату та життя на Землі.
Цей навчальний курс має прикладний характер. Проєкти дозволять здобувачам освіти зрозуміти взаємозв'язок навчального матеріалу з життєвою практикою. Це дасть можливість сформувати компетентності, необхідні для дотримання енергетично та екологічно нейтрального стилю життя та здійснення відповідальної споживчої поведінки. 

Body Smart

На цьому курсі студенти вчаться замінювати певні продукти на корисну і смачну їх альтернативу.
Обговорюють нутрітивно цінні компоненти їжі.
Визначають продукти, що належать до певної категорії.
“Читають” етикетки з різних продуктів, аналізують, визначають харчову цінність.
Влаштовують дискусії “Дієта чи здорове харчування”.
Вчаться складати “гармонійну” тарілку. Вигадують власні рецепти “перекусів”, що можна взяти до школи.
В режимі живого обговорення, в супроводі яскравих фотографій нутрітивної їжі і зі жменькою цікавих історій з власного життя перебудовують свої харчові звички.   

Heading photo

Storytelling

Упродовж курсу Storytelling студенти *вчаться створювати та розповідати/записувати історії, вправніше їх будувати, доносити свої ідеї з вкрапленням власного або чужого досвіду

Що дає ця технологія?
● допомагає зрозуміти нові ідеї;
● сприяє пошуку спільного та відмінного;
● розслаблює, створює невимушену атмосфеу;
● стимулює активну роботу, навички співпраці;
● розвиває комунікативні навички, навички слухання;
● розвиває уяву й креативність.

У процесі роботи:
● опрацьовують невеликі тексти;
● детально розбирають компоненти сюжетних ліній;
● створюють схематичні малюнки до ключових моментів історії;
● створюють та пишутьо якісну ВЛАСНУ історію;
● багато фантазують та грають.

Розуміння себе, суспільних подій в навколишньому світі допоможе нашим студентам стати у майбутньому обізнаними й щасливими творцями свого життя!

Викладачі

Illustration

Жицький Всеволод

Викладач Computer Science. Володію навичками програмування на Python та JavaScript, маю глибокі знання в HTML, CSS, а також в UX|UI дизайні. Моя основна мета - дати практичні знання в сфері Computer Science, щоб студенти могли впроваджувати їх у творчі проекти та розвивати себе як професіонали.

Illustration

Чепіга Юлія

Викладач математики, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, старший методист видавництва Ранок. Готова кожному показати красу математики, логічність її побудови і нерозривний зв'язок з життям. Займатися математикою весело!

Illustration

Коденцева Дар’я

Вчителька початкових класів.Розвиваю тристоронню комунікацію дитини, її батьків і школи.Брала участь у зйомках фільму "Вчителі України. Різні історії, об'єднанні однією метою " за участю Громадської спілки Освіторія. Продовження проєкту став вихід книги " Жити, щоб навчати", в якій друкувалися історії 80 учителів України про навчання під час війни. До збірки увійшла і моя історія.

Illustration

Анжела Маруєва

Вчитель української мови та літератури, світової літератури. Головне для мене - вдосконалалювати навички викладання української мови та літератури, сприяю розвитку креативності та критичного мислення дітей. Моя мета - виховати грамотних та самосвідомих громадян з глибоким розумінням української культури.

Illustration

Сніжана Суріна

Вчителька початкових класів (досвід 4 роки)Прагну знайти підхід до кожної дитини, щоб навчання було не в тягар, а в задоволення. Створюю комфортні умови для всебічного розвитку дитини, використовуючи різноманітні методи навчання. Маю на меті сформувати особистість, яка зможе впевнено рухатись у житті.

Illustration

Віра Науменко

Викладач історії та правознавства. Викладала та розробляла навчальні програми з педагогіки, методики викладання, соціології та правових дисциплін у ВНЗ II-IV рівнів акредитації. Здобувала науковий ступінь к.п.н. у ХНПУ ім. Г.С. Сковороди.

Illustration

Марина Галат

Основне прагнення – популяризувати природничі науки: хімію, фізику, біологію, географію, астрономію. Намагаюся прищепити студентам "наукову інтуїцію", допомогти їм відчувати науку в навколишньому світі. Кандидат хімічних наук.

Illustration

Олена Зіма

Викладач молодших класів. Дітлахи, як маленькі двигунчики. Залишається тільки направляти їх енергію на отримання навичок вирішення практичних задач, вдосконалювати їх роботу, враховуючи сьогоденні потреби суспільства, мрії дитини, особливості кожної маленької ЛЮДИНИ. Маю педагогічну освіту та досвід роботи з дітьми молодшого шкільного віку.

Illustration

Мединець Наталія

За фахом вчитель початкових класів та економіст - бухгалтер.Маю досвід роботи учителем 9 років.Фахівець в області оцінки нерухомості. Працювала незалежним експертом - оцінювачем 10 років.Люблю дітей, допомагаю їм отримувати нові знання цікаво та успішно

Illustration

Дарʼя Вєтрова

Музичне мистецтво – це ключ до безмежного світу цікавинок, пізнання дитиною себе, визнання самоцінності та покращення ментального здоров’я через музичну діяльність. Я маю професійну академічну освіту і розуміння, як «працює» музика. Багато років займаюся з сольними виконавцями і дитячими колективами, створюю та втілюю в життя проєкти, маю власне бачення якості музичної освіти. Люблю тишу і теплих людей.

Illustration

Тімченко Дарʼя

Викладач української мови та літератури, зарубіжної мови. Також викладаю спец-курс «Журналістика». Закінчила ХНПУ імені Г. С Сковороди (український мовно-літературний факультет). Маю трирічний досвід роботи з різними за віком дітьми. Авторка курсу з української мови на інтернет-платформі «Red Monster».

Illustration

Дарʼя Бодрова

Вчителька молодшої школи.Учитель - провідник у світі знань, тому дуже важливо мати дружні стосунки з учнями. Я підтримую сприятливу атмосферу в класі та вчу відповідальності за своє навчання. Маленькими, але рішучими кроками ми разом вчимося наполегливо працювати для досягнення своєї мети.

Illustration

Юлія Лещенко

Викладач алгебри та геометрії.Маю вищу технічну та вищу економічну освіту. Обожнюю вчитись новому, та допомагати навчатись іншим. Бачити, як дитина використовує нові знання та розв'язує задачі, які ще вчора не вміла - то справжня магія. Діти допитливі та відкриті до нових знать. Треба тільки підтримати їх в цьому і все в них вийде!

Illustration

Дмитро Зіма

Викладач СпортуМаю вищу педагогічну освіту. Професійний футболіст. Діючий гравець обласних футбольних команд. Моя мета - надихнути кожного учня брати участь у фізичних заняттях та вести здоровий спосіб життя. На моїх уроках ми зі студентами не лише розвиваємо фізичні навички, а й навчаємося дисципліні, відданості та роботі в команді. Адже спорт - це не просто рух, це життя, де діти можуть досягти своїх цілей і побороти виклики.

Illustration

Сальнікова Юлія

Event manager.Координую різноманітні шкільні заходи (концерти, перерви, зустрічі, виставки, спортивні змагання, клуби та гуртки для розвитку талантів, інтересів та лідерського потенціалу учнів)Веду дітей та дорослих у захоплюючий світ можливостей та творчості. Бачити їх щасливі усмішки та вогники в очах - то справжня магія!

Маєте питання?

Можете знайти відповідь у розділі Часті запитання. Або можете поставити своє запитання, скориставшись формою. 

Дякуємо!

Ми з Вами зв'яжемося!

Can't send form.

Please try again later.

Відгуки батьків

Юлія Пизіна

 • Хочу поділитися відгуком про приватну інноваційної школі в місті Харкові Liberty School.Цього року мій син став студентом першого класу цієї приватної школи. З самого початку мені дуже сподобалась -молодша школа перебуватє окремо від старшої, класи по 15 чоловік (в умови цього року і карантину це просто розкіш!), Новий ремонт, затишні аудиторії, наявність відеоспостереження в режимі реального часу, власний додаток і для батьків, і для дітей, дуже смачне харчування від кейтерингу з відповідним сертифікатом, інноваційна програма навчання, дуже насичена і в той же час цікава))) молодий, дружний, закоханий в свою справу колектив))) в школу не потрібно носити ніякі підручники або зошити - все це знаходиться там, і дитина займається після уроків.

  З першого класу заняття англійською 3 рази в тиждень, і найулюбленіший урок - computer science!
  Додаткові гуртки з робототехніки, акторської майстерності, мистецтву, cooking club.
  Але найголовніше для мене-це підхід до дітей. Дітей не примушують і не гвалтують, їх захоплюють процесом навчання так, що і вдома вони говорять тільки про школу))
  Діти регулярно ходять гуляти в Саржин Яр, екскурсії в ЕКО парк, відзначають Halloween, зараз готуються до Різдва і таємного Санте ...
  Результати навчання я вже бачу зараз-син з легкістю вважає, набагато покращився рівень читання як на російській так і на українському, сам почав розмовляти реченнями англійською! І це всього за 3 місяці навчання))) і в цілому він став більш впевненим і відповідальним))
  Дуже задоволена цією школою!
  Все на вищому рівні, рада, що мій син сюди потрапив))

Антон Прусов

 • Дитина перевілась в цю школу в вересні. У третій клас. До цього навчався в 106 школі. Основними мотиваторами в переводі були англійська та ставлення до дітей не як до солдатів, а як до особистостей. За 3 місяці враження дуже позитивні. Англійська, за яким в попередній школі за 2 роки не навчили толком читати підтягнув без додаткових занять дуже пристойно. Зрозуміло ще чекає довгий шлях, але семестрову контрольну, написав на 9, все рідше звертається за допомогою з домашку. З решти предметів особливих претензій не було, але тепер засяяли очі, після школи розповідає що нового цікавого дізнався.

  Особливо полюбилися заняття по computer science і data science. За загальним враженням по синові - став більш відкритим, розкутим, підвищилася самооцінка. У школі є класна система заохочень - є внутрішня валюта, яку можна отримати як за успіхи в академічному плані, так і за позакласну роботу, соціальну активність (допомога іншим, участь в шкільних івентах, допомога вчителям, просто цікаву миль / висловлювання). Потім за цю валюту можна наміняти собі всяких няшек (канцтовари, іграшки, одяг, книги та інше). Загалом поки всім задоволені, сподіваюся далі буде тільки краще, всі передумови для цього є, а головне - персонал (вчителі, асистенти), які ходять на роботу не за зарплату, а по прізванію. 

Ірина Жарко

 • Хотілося б залишити відгук про школу. Ми перевелися в цьому навчальному році, з іншої приватної школи. Можу сказати що різниця просто величезна. Школа як другий дім для дитини, всі викладачі дають зворотний зв'язок, що дуже важливо. Дитина не боїться оцінок, так як вони не вирок, а лише стимул до розвитку. Не дивлячись на те, що ми перевелися з російськомовної школи, ніяких проблем з адаптацією до викладання українською мовою у нас не було. Дуже хочу відзначити чуйність всіх викладачів в цій школі. Шкодую лише про одне, що ні перейшли сюди раніше.


Ольга

 • Чудова школа! По-справжньому працюють з дітьми, приділяють величезну увагу кожній дитині, уроки цікаві, вчителі - молоді і просунуті, дуже захоплені) найголовніше - мій непростий взагалі п'ятикласник летить туди як на крилах, багато і з захопленням розповідає про школу і уроки , носить відмінні оцінки! Ми дуже задоволені, рекомендую школу, вона дійсно хороша!


Часті питання

 • Які документи отримує дитина по завершенню школи?

  Школа Liberty School надає атестат про завершення школи та щорічний табель, згідно Держстандарту.

 • Як відбувається навчальний процес?

  Школа відчиняє двері з 8.00. Заняття починаються о 9.00. Тривалість уроку 45 хв. Є велика 45 хвилинна перерва для обіду та прогулянки.

 • В чому сучасність школи?

  Усі курси Liberty School зібрані і систематизовані на освітній онлайн платформі MOODLE. Додатково школа має власний мобільний брендований додаток, який дає змогу батькам та учням в режимі реального часу мати зв'язок з адміністрацією та вчителями, вирішувати нагальні питання, відстежувати харчування та фіксувати оплату. Школа Liberty School мобільна, інтегрована з сучасними технологіями, забезпечує всіх учнів ноутбуками, необхідними для досягнення цілей та завдань курсів. В умовах карантину вона з легкістю може перейти на дистанційне навчання без зниження якості надання освітніх послуг.

 • Хто викладає у школі?

  У нас працюють тільки творчі, амбітні, толерантні, проактивні, сучасні вчителі-ентузіасти, які здатні надихати та вести за собою дітей. У них учні бачать не тільки педагогів – носіїв знань, а й наставників, приклад для наслідування, друзів. Всі фахівці мають відповідну освіту (педагогічну, економічну, психологічну, юридичну, технічну) та досвід педагогічної діяльності. Вони не тільки викладають свою дисципліну, але й вдало інтегрують її з іншими, сучасністю та реальним життям.

Записатись на онлайн презентацію

Шкільне життя Liberty School

Вартість онлайн навчання в школі Liberty School

0-4 класи

6 000 грн

за місяць

5-11 класи

6 500 грн

за місяць

Вартість онлайн навчання у вечірній школі (2-3 живих уроки)

1-9 класи

4 000 грн

за місяць

Ліцензія приватної школи у Харкові

Загальні правила школи

Дякую!

Скоро ми з вами зв'яжемося.

Can't send form.

Please try again later.

Контакти

Адреса

Вул. Клочківська, 261А

Відкриті

з 8:00 до 19:00